Естонська компанія Viveo Health, що спеціалізується на телемедицині, оголосила про надання безкоштовних онлайн-консультацій лікарів для всіх людей у зоні бойових дій в Україні. 

 Понад 2 000 000 громадян України зараз покинули свої домівки через вторгнення Росії. Зокрема, це люди похилого віку, діти й жінки, які були змушені покинути свої домівки, звичне життя, друзів і рідних. Життя понад 40 мільйонів людей в Україні все ще під загрозою через вторгнення російських військ 24 лютого. 

 

Viveo Health, провідна світова компанія з технологій охорони здоров’я, у середу оголосила, що надаватиме послуги з технічного забезпечення безкоштовних онлайн-консультацій лікарів для всіх людей у зоні бойових дій в Україні. Консультації надаватимуть лікарі зі всього світу, які розмовляють українською, російською або англійською мовами. Оскільки інфраструктура системи охорони здоров’я в Україні дуже постраждала, Рауль Келло, генеральний директор Viveo Health, оголосив, що медичні працівники з будь-якої сфери, які хочуть підтримати українців, можуть зареєструватися на платформі й почати надавати безкоштовні медичні онлайн-консультації тим, хто цього потребує.  

 

«Ми закликаємо всіх лікарів, медсестер, терапевтів та інших медичних фахівців долучитися, щоб підтримати народ України в його медичних проблемах. Перехід від очних консультацій до телемедицини не тільки врятує життя людей, але й дасть змогу медичним працівникам зі всього світу допомагати тим, хто постраждав від агресії», – сказав генеральний директор Рауль Келло. 

 

Зацікавлені лікарі можуть зареєструватися на сторінці https://doctor.viveohealth.com/doctor-registration

 

Усі люди в зоні бойових дій в Україні можуть безкоштовно поспілкуватися з лікарями за допомогою відео- або голосового виклику через мобільний застосунок Viveo Health, доступний у Play Store та App Store. Наразі через нашу платформу українці можуть отримувати консультації лікарів щодо фізичного та психічного здоров’я. У невідкладній ситуації це не допоможе, оскільки в таких випадках людині все одно доведеться звертатися в найближчий медичний заклад, де лікар може очно надати невідкладну допомогу після оцінювання стану. Подробиці щодо послуги читайте тут. 

### 

 

Viveo Health має на меті розширити доступ світу до послуг з охорони здоров’я, щоб зробити їх доступними щонайменше для 1 мільярда людей до 2025 року. Розробляючи провідну платформу послуг телемедицини, ми віримо, що в кожної людини має бути доступ до цілковитого фізичного, психічного й соціального добробуту незалежно від місця проживання.