Ми об’єднуємо наші зусилля з платформою Doctor Online та передаємо кошти від благодійної ініціативи ViveoCare для запровадження безкоштовних консультацій на їхній платформі.

Розповідаємо, чому ми обрали Doctor Online нашим партнером.

Платформа Doctor Online об’єднала декілька сервісів в одному мобільному додатку:

☑️ Пацієнти можуть не лише отримати онлайн консультацію лікаря у будь-якому форматі (відео, аудіо чи текстовий чат), а й відразу ж замовити та оплатити у додатку медичні аналізи з місцевих лабораторій (Synevo), отримати їхню розшифровку, замовити та оплатити доставку ліків з аптек у вашому місті (Liki24).

☑️ Мобільний додаток зберігає історію ваших звернень, консультацій, призначень, та має нагадування, щоб ви не забували приймати призначені ліки.

☑️ Зараз на платформі працюють понад 600 лікарів з кращих приватних і державних медичних установ України, та надають консультації українською та російською мовами.

☑️ Щомісячно платформа має можливість обслуговувати понад 10 тисяч пацієнтів, це значить, що ви зможете завжди вчасно отримати консультацію потрібного лікаря.

Для отримання безкоштовних онлайн консультації через сервіс Doctor Online вам потрібно завантажити додаток, пройти реєстрацію та забронювати консультацію лікаря.