Viimased 6 aastat Pipedrive’i tarkvaraarenduse juhina töötanud Martti Kuldma alustab arendusjuhina Eesti telemeditsiini iduettevõttes. Oksana Võsa võtab üle Viveo Health personalijuhi rolli.

PRESS RELEASE

Tallinn, Estonia, 2nd March 2022

Viveo Health võimaldab patsientidel pidada arstide, pereõdede ja erialaarstidega omavahelist privaatset videokonsultatsiooni tervisealastes küsimustes ilma et peaks kodust lahkuma. 

Tulenevalt COVID pandeemiast on nõudlus esmase arstiabi järele interneti kaudu hüppeliselt kasvanud. Viveo Health lahendus võimaldab esmaste sümptomite ilmnemisel koheselt raviprotsessi alustada, ning toob lisaks arsti konsultatsioonidele koju kätte ka tervise analüüsid/testimise? ja ravimid. 

„83% maailma elanikkonnast omab nutitelefoni, kuid ainult pooltel on ligipääs esmasele tervisabile” sõnas Viveo Health’i värske arendusjuht, Martti Kuldma „ meie eesmärk on võimaldada taskukohast ligipääsu meditsiiniteenustele olenemata patsiendi asukohast.”

 

“Mind inspireeris Viveo Health´ga liituma selle missioon demokratiseerida ligipääs terviseteenustele“ lisas Oksana Võsa. “Asume aktiivselt värbama, et ehitada tugev meeskond, et seda eesmärki ellu viia“

 

Viveo Heath’i asutaja Raul Källo avaldas Martti ja Oksana liitumise üle heameelt. “Olen erakordselt rõõmus, et Viveo Health’il õnnestus oma meeskonda kaasata valdkonna absoluutsed eksperdid. Meie lähenemine on kaasata parimaid oma ala professionaale, sest vaid nii saame edukalt läbi viia oma globaalse laienemisplaani. Viveo Health eesmärk on pakkuda nelja aasta pärast digitaalset tervishoiuteenust 1 miljardile inimesele.“

Viveo Health asutati 2017. aastal ja on esindatud Eestis, Lätis, Leedus, Indias, Ukrainas Mehhikos. Hetkel töötab Viveos 30 inimest üle kogu maailma. MTÜ ViveoCares Foundation avas hiljuti oma kaugtervise platvormi kõigile Ukraina sõjapiirkonnas viibivatele inimestele. Üle 100 arsti maailma tippmeditsiinikeskusest konsulteerivad tasuta Ukraina patsiente videosilla vahendusel. Loe pressiteadet siin.