Registreeri

Regioon

Kuidas leiab Viveo meditsiinimeeskond lahenduse Sinu tervisemurele?
Tervise halvenemine mõjutab inimesi nii füüsiliselt kui vaimselt. Seetõttu on Viveo meditsiinimeeskond abiks kiire terviselahenduse leidmisel.

Viveo Meditsiinimeeskond lahendab ise ilma edasisuunamiseta enam kui 60% kõikidest pöördumistest;

Viveo arstid suhtlevad kolmes keeles - eesti, inglise ja vene keeles ning on sinu jaoks olemas 8 tundi päevas/7 päeva nädalas;

suhtle Viveo arstiga telefoni-, video- või chati vahendusel.

hoolitsev meditsiinimeeskond aitab sul broneerida aegu analüüsidele, uuringutele või eriarsti vastuvõtule;

mugav ja personaalne ligipääs ligi 5000 meditsiinitöötajale;

saatekirjad parimate eriarstide juurde.

Meie meditsiinimeeskond korraldab Sinu eest kogu asjaajamise.

Kliendid on meie põhiväärtus, kelle jaoks pakume alati kiiret ja kvaliteetset teenust.

Lisaks sellele, et Viveo arst vastab Sinu kõnedele seitsmel päeval nädalas, anname Sulle kiiret tagasisidet tervisemure lahendamiseks mõne minuti jooksul. Sinu aeg on meie jaoks oluline.

Õige diagnoosi saamine või eriarstide leidmine võib valmistada palju peavalu ja kulutada Sinu aega, eriti kui oled juba haige. Seetõttu hoolitseb Viveo arst selle eest, et jõuaksid õigel ajal õige eriarsti juurde.

Tagasiside Viveo kasutajatelt

Sain arstiabi ühe päeva jooksul!

Mind vaevas alaseljavalu, mille tõttu võtsin ühendust Viveo arstiga. Mulle broneeriti samal päeval vastuvõtuaeg neuroloogile ning sain röntgenuuringule järgmisel päeval. Riikliku tervishoiusüsteemi kaudu oleksin oodanud mitu kuud, et pääseda eriarsti konsultatsioonile aga Viveo terviselahendus aitas mul koheselt saada kvaliteetset ja kiiret arstiabi.

Kristjan Kilp
Projektijuht / Viveo kasutaja
Kõik võidavad

Viveo pakub uudset lähenemist tervisemure lahendamiseks. Kiire ligipääs arstiabile, video konsultatsioonid eriarstidega ja lai partnervõrgustik - kõik see aitab kaasa töötajate väärtustamisele. Võidavad kõik - töötajad on rahul, et nad saavad kiiresti oma tervisemurele lahenduse ning tööandja on õnnelik, kuna töötaja naaseb kiiremini tööle.

Jan Palmer
CEO Regional Jet
Arstiabi VIP tasemel

Viveo arstid olid väga abivalmid ning vastasid mu küsimustele kiiresti, lisaks sain nendega teha videokonsultatsiooni. Nende teenus on tervishoiu tipptase, sest sain lihtsasti ja kiiret arstiabi. Varasemalt olen pidanud ootama eriarsti vastuvõtu järjekorras 2 kuud ning see on tekitanud minus stressi. Tänu Viveole sain uuringutele ja eriarsti vastuvõtule kõigest 2-3 päevaga.

Sirle Maurits
Kinnisvaramaakler, Viveo kasutaja
Ülikiire teenus

Viveo pakub eriarsti vastuvõttu vajadusel kohe, et saaksid lahenduse oma tervisemurele. Meie kasutajakogemus on näidanud, et Viveo arstid ja õed on oma ala professionaalid ning aidanud meie töötajad ruttu tööle tagasi.

Risto Laur
CEO, Südameapteek
Kas oled valmis kasutama Viveo
innovaatilist terviselahendust?
Viveo arst on Sinu jaoks vaid kõne kaugusel.

Please choose your region

International Estonia